21 квітня 2017 року ДП НДIБК спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує провести семінар «Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» з підвищення кваліфікації працівників підприємств будівельної галузі, архітекторів, проектантів, інженерів-будівельників та науковців.
Детальніше
1-2 червня 2017 року ДП НДІБК спільно з Одеською державною академією будівництва і архітектури (ОДАБА) та Українською Асоціацією сейсмостійкого будівництва (УАССБ)  планує провести в м. Одеса науково-практичний семінар «Проектування та будівництво в сейсмічних районах та в складних інженерно-геологічних умовах України з урахуванням вимог ДБН В.1.1-12:2014 і Єврокоду 8 (EN-1998-1)».
Детальніше
Новина
2017-02-28
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника лабораторії фізико-механічних досліджень конструкцій Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»
Детальніше
21 лютого 2017 року на запрошення директора ДП НДІБК Геннадія Фаренюка приїхав до України Президент Європейського союзу технічних ухвалень будівельної продукції пан Бенні Де Блер.
Детальніше
Новина
2017-02-13
На базі ДП НДІБК в квітні-травні  2017 року (дата уточнюється та буде повідомлена додатково) Київська торгово-промислова палата спільно з Радою директорів міста планує провести ярмарок-виставку інвестиційних та інноваційних пропозицій підприємств будівельної галузі міста Києва та України.  
Детальніше
Новина
2017-02-06

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад наукового співробітника лабораторії надійності залізобетонних конструкцій, наукового співробітника лабораторії комп’ютерного моделювання будівельних конструкцій, наукового співробітника лабораторії підземних будівельних конструкцій Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»

Детальніше

13 січня директор інституту Геннадій Григорович Фаренюк взяв участь у презентації ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель», яку представив Зубко Геннадій Григорович, Віце-прем’єр-Міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Детальніше
Новина
2016-12-30

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника лабораторії математичного моделювання і досліджень конструкцій будівель і споруд при нерівномірних деформаціях основи Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»

Детальніше
Наказом Міністерства освіти і науки України №1604 від 22 грудня 2016 року у ДП НДІБК утворена спеціалізована вчена рада К 26.833.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальностями 05.23.01 "Будівельні конструкції, будівлі та споруди" та 05.23.02 "Основи та фундаменти" строком на три роки.
Детальніше
22 грудня 2016 року в Державній резиденції Президента України під егідою Асамблеї ділових кіл України відбулася Урочиста церемонія нагородження директора ДП НДІБК Фаренюка Г.Г. «Золотим символом якості національних товарів та послуг України». 
Детальніше
16-17 листопада в Гауді, Нідерланди, директор Інституту Геннадій Фаренюк взяв участь у 67-му засіданні Кординаційної комісії Європейського союзу технічних погоджень в будівництві (UEAtc).
Детальніше
Новина
2016-11-10
7-10 листопада  в Мюнхені, Німеччина, перший заступник директора Інституту Юрій Немчинов взяв участь у Європейському Форумі  EUROSAFE 2016 з питань безпеки в атомній енергетиці.
Детальніше
8 листопада 2016 року директор Інституту Геннадій Фаренюк взяв участь у XII Міжнародному конгресі «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та IX Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2016», яка проходила у складі конгресу.
Детальніше
3 листопада 2016 року з 14:00 до 17:00 в ДП НДІБК проходитиме «День відкритих дверей ДП НДІБК»
Детальніше
4 жовтня 2016 р. директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк урочисто відкрив Дев’яту Всеукраїнську науково-технічну конференцію «Механіка ґрунтів, геотехніка та фундаментобудування»: «Проблеми, інновації та імплементація Єврокодів в Україні» та виступив із науковою доповіддю на пленарному засіданні.
Детальніше
30 вересня 2016 року вийшов з друку Практичний посібник «Розрахунок залізобетонних конструкцій на вогнестійкість відповідно до Єврокоду 2».
Детальніше

22 вересня 2016 р. директор Інституту Геннадій Фаренюк взяв участь в роботі Науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку будівельного комплексу м. Одеси».

Детальніше

21 липня 2016 року директор Інституту, президент громадської спілки «Українська Рада з зеленого будівництва Геннадій Фаренюк взяв участь у прес-конференції «Новий виклик будівельної галузі – екологічна реформа»

Детальніше

25-29 жовтня 2016 року в м. Одеса відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми теорії і практики сейсмостійкого будівництва», присвячена 90-річчю з дня народження професора В. К. Єгупова.


Детальніше

30 червня 2016 року в Клубі Кабінету Міністрів України директор Інституту Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні круглого столу з питань впровадження Паризької угоди та реалізації державної політики у сфері зміни клімату.

Детальніше
23 червня 2016 р. директор Інституту Геннадій Фаренюк взяв участь в Українському Форумі з енергоефективності ’16 “Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ”, який пройшов за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Детальніше
Новина
2016-06-09

ДП НДІБК розробив першу редакцію проекту ДБН В.1.1-ХХ:20ХХ «Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах. Загальні положення» та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій 

Детальніше
31 травня директор Інституту  Геннадій  Фаренюк взяв участь у зустрічі, яку проводив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального   господарства України Е.Б.Кругляк з представником Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини Міхаелем Гакеталем в рамках Проекту українсько-німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях».
Детальніше
26 травня директор ДП НДІБК 
Фаренюк Г.Г. взяв участь в урочистій церемонії вручення Свідоцтва Торгово-Промислової Палати України про внесення Інституту до Реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.
Детальніше
24 травня директор інституту 
Фаренюк Г.Г. взяв участь у першому засіданні Технічної робочої групи з питань енергоспоживання у промисловості, житлово-комунальному господарстві, комерційному та інституційному секторах в рамках проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».
Детальніше
12 травня 2016 року Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, що засвідчено Свідоцтвом Міністерства науки і освіти України.
Детальніше
9 травня директор інституту 
Фаренюк Г.Г. взяв участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Технічне регулювання будівельної галузі в сучасних умовах» в місті Мінськ (Республіка Білорусь), організованій Міністерством архітектури та будівництва Республіки Білорусь.
Детальніше
Новина
2016-05-18
ДП НДІБК розроблено першу редакцію проекту зміни № 1 ДБН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України» та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій
Детальніше
Новина
2016-05-06
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного інженера лабораторії досліджень будівель і споруд на підроблюваних територіях (м.Волноваха) Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»
Детальніше
Новина
2016-04-27
27 квітня в ДП НДІБК відбувся Експертний семінар на тему: «Останні напрацювання щодо мінімальних вимог до енергоефективності будівель та законодавчого виконання мінімальних вимог». З вітальним словом та доповіддю виступив Фаренюк Г.Г. - директор інституту, Голова Технічного Комітету 302 «Енергоефективність будівель і споруд».
Детальніше
Новина
2016-04-25
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника лабораторії теорії сейсмостійкості та динамічних випробовувань Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»
Детальніше
22 квітня директор інституту Фаренюк Г.Г. взяв участь у Скандинавсько-Українському Бізнес Форумі «Nordic Business Day 2016» (NBD 2016) в Одесі, який організовано спільно з Посольствами Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції в Україні.
Детальніше
19   квітня   директор   інституту   Фаренюк Г.Г. взяв участь у засіданні Комітету підприємців у сфері енергоефективності при Торгово-промисловій палаті України.
Детальніше
15 квітня директор інституту Фаренюк Г.Г. взяв участь у розширеному засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України з нагоди 5-річчя від Дня її заснування.
Детальніше
Новина
2016-04-11
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.2.6-ХХХ:201Х «Настанова з енергетичного маркування будівельних теплоізоляційних матеріалів та виробів» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.
Детальніше
Новина
2016-04-07
7 квітня в Брюсселі, Бельгія, директор інституту Фаренюк Г.Г. взяв участь у засіданні Технічної Комісії UEAtc, присвяченому розробці документів щодо оцінки конструкцій навісних фасадів (ETIC”s), та у засіданні Координаційної комісії з питань впровадження Регламенту ЄС № 305/2011 щодо будівельних виробів.
Детальніше
5-6 квітня в Брюсселі,Бельгія, директор інституту Фаренюк Г.Г. взяв участь у роботі Генерального Секретаріату UEAtc та засіданнях Координаційної і Технічної Комісій UEAtc щодо впровадження Директив ЄС.
Детальніше
Директор інституту Фаренюк Г.Г. уже вкотре взяв участь у прямому ефірі соціального телепроекту «Віра. Надія. Любов» Першого Національного каналу України, який був присвячений нагальним питанням забезпечення якості будівництва, темомодернізації житлового фонду та питанням ефективного управління житлом в умовах законодавства, що змінюється.
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12089:201x (EN 12089:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення характеристик згину» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12088:201x «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення дифузійного вологопоглинання протягом тривалого часу (EN 12088:1997, IDT)» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12085:201x (EN 12085:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення лінійних розмірів випробувальних зразків» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 1607:201x (EN 1607:1996, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення границі міцності на розрив перпендикулярно до лицьових поверхонь» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 1606:201x (EN 1606:1996, IDT+AC/1997) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення повзучості при стиску» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 1605:201x (EN 1605:1996, IDT+АС/1997+А1:2006, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення деформації при заданих стискаючому навантаженні і температурі» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 1604:201x (EN 1604:1996+AC/1997+A1:2006, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення стабільності розмірів при заданій температурі і вологості» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 1603:201x (EN 1603:1996, IDT+AC/1997+A1:2006, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення стабільності розмірів при постійних нормальних лабораторних умовах (температура 230С та відносна вологість 50%)» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12090:201x (EN 12090:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення характеристик зсуву» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 1602:201x (EN 1602:1996+AC/1997, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення уявної щільності» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 826:201x (EN 826:1996, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення міцності при стиску» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 825:201х (EN 825:1994, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення площинності» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 824:201Х (ЕN 824:1994, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення товщини» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 823:201Х (ЕN 823:1994, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення товщини» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів
Детальніше
Новина
2016-04-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» разом із ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ Б ЕN 822:201х (EN 822:1994, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення довжини і ширини» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.
Детальніше
Директор інституту Фаренюк Г.Г. взяв участь в узгоджувальній нараді з опрацювання проекту Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» Детальніше
Директор інституту Фаренюк Г.Г. взяв участь у зйомках соціального телепроекту «Віра. Надія. Любов» Першого Національного каналу України, який був присвячений нагальним проблемам будівельної галузі та житлово-комунального господарства.
Детальніше
Новина
2016-03-28
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12431:201Х (EN 12431:2013, ІDТ) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення товщини теплоізоляції в плаваючих підлогах» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.» Детальніше
Новина
2016-03-28
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 29052-1:201Х (EN 29052-1:1992, ІDТ) «Акустика. Методи визначення динамічної жорсткості. Матеріали, використовувані для плаваючих підлог в житлових будинках» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.» Детальніше
Директор інституту Фаренюк Г.Г. прийняв участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Малоповерхове житлове будівництво України в 2016 р. на основі кластерної енергоефективної концепції OPTIMAHOUSE». Детальніше
Новина
2016-03-17
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.1.1-XX:201Х «Настанова з проектування будинків, будівель і споруд на просідаючих грунтах» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-03-16
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.1.1-XX:201Х «Настанова щодо інженерної підготовки територій для будівництва» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-03-16
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.1.1-XX:201Х «Настанова з проектування будинків, будівель та споруд на закарстованих територіях» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-03-16
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.1.1-ХХ:201Х «Настанова з проектування будівель і споруд на підроблюваних територіях» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-03-16
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.1.1-XX:201Х «Настанова з проектування будинків, будівель і споруд на слабких ґрунтах» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.1.1-XX:201Х «Інженерний захист територій, будинків, будівель та споруд від зсувів та обвалів» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
17 березня 2016 року директор інституту Фаренюк Г.Г. та заступник директора інституту Тарасюк В.Г. візьмуть участь у засіданні Науково-технічної ради Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Детальніше
Новина
2016-03-15
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12086:201Х (EN 12086:1997, ІDТ) «Вироби теплоізоляційні, застосовувані в будівництві. Метод визначення характеристик паропроникності» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
Новина
2016-03-15
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12087:201Х (EN 12087:1997, ІDТ) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення водопоглинання при тривалому зануренні» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12091:201Х (EN 12091:1997, ІDТ) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення морозостійкості» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 12667:201Х (EN 12667:2001, ІDТ) «Матеріали і вироби будівельні з високим і середнім термічним опором. Методи визначення термічного опору на приладах з захищеною гарячою пластиною і оснащених тепломіром» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.» Детальніше
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 13172:201Х (EN 13172:2012, ІDТ) «Вироби теплоізоляційні. Оцінка відповідності» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.1.1-XX:201Х «Інженерний захист територій, будинків, будівель та споруд від підтоплення та затоплення» і пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
ТК 303 «Будівельні конструкції», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДCTУ-Н Б В.Х.Х-ХХХ:201Х «Науково-технічний моніторинг об’єктів будівництва» для обговорення з громадськістю і отримання коментарів та пропозицій. Детальніше
25 лютого 2016р. відбулося розширене засідання науково-технічної ради ДП НДІБК.
Директор інституту Фаренюк Г.Г. доповів про результати науково-технічної діяльності за минулий рік та окреслив пріоритетні напрями на 2016 рік. Детальніше
24 лютого 2016 року Директор інституту Г. Г. Фаренюк візьме участь у нараді, яка відбудеться в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Детальніше
В «Кобзарській світлиці» Українського дому за ініціативою Конфедерації будівельників України відбулося засідання у форматі 5 o`clock  в якому Перший заступник директора ДП НДІБК Юрій Іванович Немчинов взяв участь. Детальніше
Директор ДП НДІБК  Фаренюк Г.Г.  візьме участь у засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ) Детальніше
16 лютого 2016р директор інституту Геннадій Григорович Фаренюк візьме участь у звітно-виборчому засіданні української частини Українсько-Іранської ділової ради Детальніше
11 лютого 2016 р. Директор інституту Геннадій Григорович Фаренюк візьме участь у засіданні Науково-технічної ради Мінрегіону України.
Детальніше
04 лютого 2016 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулось засідання експертної комісії з проведення галузевої експертизи науково-дослідних та науково-технічних установ. Детальніше
Міжнародний економічний рейтинг "Ліга кращих" за даними статистичної звітності за 2015 рік визнало одним з кращих ДП НДІБК, та  надало Статус-нагороду "Підприємство року 2015" Детальніше
04 лютого 2016 року   о 14-30 в  Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбудеться засідання експертної комісії   Детальніше
Вийшов з друку четвертий номер, науково-технічного, виробничого та інформаційно-аналітичного журналу «Наука та будівництво» Детальніше
Запрошує взяти участь у Дев’ятій Всеукраїнській науково-технічній конференції «Механіка ґрунтів, геотехніка та фундаментобудування»: «Геотехнічні інновації та імплементація Єврокодів в Україні», яка відбудеться в місті Дніпропетровську  з 11 по 13 жовтня 2016 р. Детальніше
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.2.6-ХХХ:201Х   «Проектування сталевих конструкцій. Розрахунок конструкцій на вогнестійкість» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю і отримання коментарів. Детальніше
ТОВ «Науково-технічний центр «Будстандарт» та ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» розробили Проект Зміни №1 ДСТУ
Б В.2.6-36-2008 «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією та опорядженням штукатурками» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.   Детальніше
ТК 303 «Будівельні конструкції», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б В.2.6-ХХX:201Х «Розрахунок і конструювання з’єднувальних елементів сталезалізобетонних конструкцій» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю і отримання пропозицій та зауважень. Детальніше
ТК 303 «Будівельні конструкції», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б В.3.1-ХХ:201Х «Ремонт і підсилення несучих і огороджувальних будівельних конструкцій і основ промислових будинків та споруд» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
11 грудня 2015 року в ДП НДІБК відбувся в Експертний семінар «Розробка мінімальних вимог енергоефективності будівель у відповідності до Директиви ЄС 31/2010» Детальніше
ДП НДІБК розробив першу редакцію проекту ДБН В.1.1-Х:201Х «Інженерний захист територій, будинків і споруд від зсувів та обвалів. Основні положення» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю і отримання пропозицій та зауважень. Детальніше
ТК 303 «Будівельні конструкції», функції секретаріату якого виконує ДП НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б В.2.6-ХХX:201Х «Розрахунок і конструювання сталезалізобетонних конструкцій з плитами з профільованими настилами» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів.

Детальніше
Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» 11 грудня 2015 року запрошує взяти участь у Експертному семінарі «Розробка мінімальних вимог енергоефективності будівель у відповідності до Директиви ЄС 31/2010» Детальніше
ТК 304 «Захист будівель і споруд», функції секретаріату якого виконує  ДП  НДІБК, розробив першу редакцію проекту ДСТУ Б EN 1537:201Х «Виконання спеціальних геотехнічних робіт. Грунтові анкери (EN 1537:2013, IDT)» для обговорення з громадськістю та отримання коментарів. Детальніше
17-19 листопада  2015 року в м. Астана (Республіка Казахстан) у виставковому центрі “Корме” відбувся  Міжнародний Форум “ЖКГ-Експо-2015” Детальніше
12 листопада 2015 року на території Міжнародного виставкового центру  (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбувся  круглий стіл на тему: «Термомодернізація будівель. Сучасний стан. Проблеми та перспективи» Детальніше
10 листопада 2015 р. на території Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) відбулась Перша Міжнародна конференція “Проблеми геотехніки - 2015” Детальніше
10 листопада 2015 року на території  Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15)  відбулося відкриття  ХI Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» Детальніше
ДП НДІБК та ТОВ «КИЇВПРОМЕЛЕКТРОПРОЕКТ»  спільно розробили другу редакцію проекту ДБН В.2.5-28:201Х «Природне і штучне освітлення» для обговорення з громадськістю і отримання пропозицій та зауважень. Детальніше
ДП НДІБК розробив першу редакцію проекту ДБН В.2.6-31:201Х «Теплова ізоляція будівель» та пояснювальну записку до нього для обговорення з громадськістю і отримання пропозицій та зауважень. Детальніше
Директор   Інституту Фаренюк Геннадій Григорович, як експерт Секретаріату Енергетичного Співтовариства відвідає  1-2 жовтня 2015 р у Відні     (Австрія)  Секретаріат Енергетичного Співтовариства. Детальніше
25- 26  вересня 2015 року  відбулася  Міжнародна наукова конференція «Підземний простір: освоєння, вивчення, вторинне використання». Детальніше

Головна сторінка

 
 
 
00:00
 
00:00
 
 
 
 
 
 
 
 

Членство в громадських організаціях