З глибоким сумом повідомляємо, що 7 жовтня 2019 року на 85 році життя пішов із життя КРИВОШЕЄВ ПЕТРО ІВАНОВИЧ, кандидат технічних наук, професор, який очолював Інститут понад 18 років.
Детальніше
20 вересня 2019 року у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій відбулася зустріч експертів фасадних систем.
Детальніше
19 вересня 2019 року директор ДП НДІБК Г.Г. Фаренюк взяв участь у річних Загальних зборах  учасників  Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.
Детальніше
ДП НДІБК розроблено першу редакцію проекту Зміни № 1 ДБН В.2.6-160:2010 «Сталезалізобетонні конструкції. Основні положення» та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій.

Детальніше
ДП НДІБК розроблено першу редакцію проекту Зміни № 1 ДБН В.2.6-98:2009 «Бетонні та залізобетонні конструкції. Основні положення» та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій.
Детальніше
ДП НДІБК розроблено першу редакцію проекту Зміни № 1 ДБН В.1.2-6-2008 «Основні вимоги до будівель і споруд. Механічний опір та стійкість» та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій.
Детальніше
ДП НДІБК розроблено істотні умови щодо змісту проекту Зміни № 1  
ДБН В.2.6-160:2010 «Сталезалізобетонні конструкції. Основні положення» для отримання пропозицій.
Детальніше
ДП НДІБК розроблено істотні умови щодо змісту проекту Зміни № 1 
ДБН В.2.6-98:2009 «Бетонні та залізобетонні конструкції. Основні положення» для отримання пропозицій.
Детальніше
ДП НДІБК розроблено істотні умови щодо змісту проекту Зміни № 1 
ДБН В.1.2-6-2008 «Основні вимоги до будівель і споруд. Механічний опір та стійкість» для отримання пропозицій.
Детальніше
20 серпня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні Робочої групи Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.
Детальніше
16 серпня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у Діловій зустрічі з представниками великої китайської інвестиційної корпорації Цзяньї, що пройшла в Торгово-промисловій  палаті України.  Детальніше
6 серпня 2019 року директор Інституту Г.Г.Фаренюк та перший заступник директора Інституту з наукової роботи Ю.І.Немчинов взяли участь в урочистому заході з нагоди завершення робіт із будівництва Нового безпечного конфайнменту (НБК), що відбувся на ДСП «Чорнобильська атомна електростанція».
Детальніше
30-31 липня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у виїзному засіданні Міжвідомчої робочої групи щодо відновлення мосту у Станиці Луганській, що відбулось в рамках перемовин Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України у місті Мінськ (Республіка Білорусь).
Детальніше
24-25 липня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у виїзному засіданні Міжвідомчої робочої групи з відновлення мосту у Станиці Луганській.
Детальніше
12 липня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні круглого столу «Порятунок старого житлового фонду: як вирішити проблему колосальної зношеності багатоквартирних будинків?», що відбувся у приміщенні Київської міської державної адміністрації.
Детальніше
Новина
2019-07-05
Оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади молодшого наукового співробітника лабораторії будівельної теплотехніки та акустики Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».
Детальніше
25 червня 2019 року в ДП НДІБК відбулось засідання ланки молодих учених fib України (fib Young Members Group International).
Детальніше
24-26 травня 2019 року в м. Краків (Польща) у рамках Симпозіуму fib 2019 «Бетон – інновації у матеріалах, проектуванні та конструкціях» пройшла Третя міжнародна зустріч молодіжної комісії fib Young Members Group, в якій взяла участь ланка молодих учених fib з України, що сформована у ДП НДІБК.
Детальніше
24 травня 2019 року в ДП НДІБК відбувся семінар з підвищення кваліфікації «Проектування та будівництво у сейсмічних районах та в складних інженерно-геологічних умовах України  з  урахуванням  вимог  ДБН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України», Зміни № 1 до ДБН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України» та ДСТУ-Н Б EN 1998-1:2010».
Детальніше
24 травня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні круглого столу, що відбувся в Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з обговорення питання «Актуальні питання з визначення мінімальних вимог до показників енергетичної ефективності будівель» відповідно до вимог Закону України «Про енергетичну ефективність будівель»
Детальніше
Привітання від колективу ДП НДІБК Немчинова Юрія Івановича, Першого заступника директора інституту з наукової роботи, із 80-річчям від дня народження.
Детальніше
16 травня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь в урочистих заходах у Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації з нагоди професійного свята – Дня науки. 
Детальніше
9-10 травня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у VI Міжнародній конференції ETICS, що відбулась в м. Ожаров-Мазовецький (Польща).
Детальніше
24 травня 2019 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» та Одеська державна академія будівництва та архітектури планують провести в м. Києві семінар з підвищення кваліфікації: «Проектування та будівництво у сейсмічних районах та в складних інженерно-геологічних умовах України з урахуванням вимог ДБН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України», Зміна №1 до ДБН  та ДСТУ-Н Б EN 1998-1:2010».
Детальніше
Привітання від колективу ДП НДІБК Трохименка Миколи Панасовича, старшого наукового співробітника лабораторії будівельної теплотехніки та акустики, із 75-річчям від дня народження.
Детальніше
Привітання від колективу ДП НДІБК Кураша Юрія Івановича, завудувача лабораторії забезпечення безпеки будівельних робіт ДП НДІБК, із 80-річчям від дня народження.
Детальніше
1 квітня 2019 року Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» вкотре внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, що засвідчено Свідоцтвом Міністерства науки і освіти України.
Детальніше
25 квітня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні секції з питань будівництва та архітектури Науково-технічної ради Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Детальніше
Новина
2019-04-18
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади завідувача юридичного відділу Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».
Детальніше
Новина
2019-03-21
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного інженера лабораторії технічної діагностики і неруйнівного контролю будівельних конструкцій, виробів та матеріалів Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».
Детальніше
14 березня 2019 року директор ДП НДІБК Г.Г.Фаренюк взяв участь у засіданні круглого столу з обговорення питань «Актуальні питання з визначення мінімальних вимог до показників енергетичної ефективності будівель» відповідно до вимог Закону України «Про енергетичну ефективність будівель»,     що     відбулося     в    Мінрегіоні під     головуванням    заступника   Міністра Л.Р. Парцхаладзе.
Детальніше
12 березня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні круглого столу щодо обговорення пропозицій до Державних будівельних норм, що відбулося у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Детальніше
11 березня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні секції з питань технічного регулювання у будівництві та науково-технічної діяльності Науково-технічної ради Мінрегіону.
Детальніше
7 березня 2019 року директор ДП НДІБК  Г.Г. Фаренюк  взяв участь у нараді щодо обговорення Зміни №1 ДБН В.2.5-75:2013 «Каналізація. Зовнішні мережі та споруди» і Зміни №1 ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди» в частині застосування азбестоцементних труб», що пройшла у Мінрегіоні під головуванням  заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Л.Р. Парцхаладзе.
Детальніше
6 березня 2019 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк  взяв участь у розширеному засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України, що пройшло у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Детальніше
5 березня 2019 року директор ДП НДІБК, член Президії  Будівельної палати України Геннадій Фаренюк  взяв участь у засіданні Президії Будівельної палати України.
Детальніше
22 лютого 2019 року в приміщенні Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» відбулася зустріч з громадськістю -  мешканцями Солом’янського району міста Києва.
Детальніше
19 лютого 2019 р. директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні круглого столу за темою: «Фортифікаційні споруди: стан, задачі удосконалення та шляхи їх вирішення», що було ініційоване Президією Академії будівництва України, Державним підприємством Міністерства оборони України «Центральний проектний інститут» та Національним університетом водного господарства та природокористування. 
Детальніше
31 січня 2019 року в Інформаційному бюлетені Мінрегіону №1/2019 опублікована Зміна №1 у ДБН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України», розробником якої є Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій.
Детальніше
1 лютого 2019 року  директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у засіданні круглого столу з обговорення актуальних питань щодо встановлення мінімальних вимог до показників енергоефективності будівель.
Детальніше
Новина
2018-12-27
Рішенням Експертної комісії Державному підприємству «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» присвоєно звання «Вибір України 2018».
Детальніше
12 грудня 2018 року на базі ДП НДІБК пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Роль науки в розвитку будівельної галузі України», присвячена  75-річчю від дня заснування Інституту.
Детальніше
11 грудня 2018 року у Національному академічному театрі опери та балету України імені Т.Г. Шевченка відбулося урочисте засідання з нагоди відзначення 75-річчя від дня заснування Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».
Детальніше
23-24 листопада 2018 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у Міжнародному Бізнес-Форумі «Велике Рівне. Енергоефективність – 2018».
Детальніше
Новина
2018-11-08
7 листопада 2018 року у місті Києві в рамках VIІІ Спеціалізованої виставки «ЄвроБудЕкспо–2018» пройшла конференція «Публічний діалог влади, бізнесу та громадськості: «Енергоефективність будівель – запорука енергетичного та економічного розквіту України»
Детальніше
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» розробив першу редакцію проекту Зміни № 1 ДСТУ Б В.2.6-189:2013 «Методи вибору теплоізоляційного матеріалу для утеплення будівель» і пояснювальну записку до нього.
Детальніше
ТК 303 «Будівельні конструкції» разом із ТОВ «Науково-виробниче підприємство «КРОК» розробили перші редакції проектів ДСТУ ЕN 934-4:201Х (ЕN 934-4:2009, IDT) та ДСТУ ЕN 934-5:201Х (ЕN 934-5:2007, IDT) і пояснювальні записки до них.
Детальніше
10-14 вересня 2018 р. в місті Одеса пройшла ХІ Всеукраїнська науково-технічна конференція "Будівництво в сейсмічних районах України" за участю іноземних фахівців.
Детальніше
Новина
2018-09-10
ДП НДІБК розробив другу редакцію проекту ДБН В.2.3-7:201Х "Метрополітени" та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій.
Детальніше
Привітання із 70-річчям Тарасюка Василя Григоровича, заступника директора ДП НДІБК з наукової та нормативно-методичної роботи Детальніше
10-14 вересня 2018 р. ДП НДІБК спільно з Одеською державною академією будівництва і архітектури (ОДАБА) та Українською Асоціацією сейсмостійкого будівництва (УАССБ)  планує провести в місті Одеса ХІ Всеукраїнську науково-технічну конференцію "Будівництво в сейсмічних районах України" за участю зарубіжних фахівців.
Детальніше
18 - 21 червня 2018 року в Салоніках (Греція) пройшла 16-та Європейська конференція з сейсмостійкого будівництва (16ECEE), в якій взяла участь делегація Асоціації Українського Сейсмостійкого будівництва (АУСБ), Президентом якої є перший заступник директора ДП НДІБК з наукової роботи Ю.І. Немчинов.
Детальніше
Новина
2018-06-05
Директор ДП НДІБК  Геннадій Фаренюк взяв участь у виставці-презентації київських промислових та науково-дослідних підприємств «Зроблено в Києві», яка відбулася 5 червня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі в місті Києві.
Детальніше
Новина
2018-05-15
ДП НДІБК розробив першу редакцію проекту  ДБН В.2.3-7:201Х "Метрополітени" та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій.
Детальніше
2 травня 2018 року  приїхав до України Президент Міжнародної Федерації з конструкційного бетону fib Уго Коррес Перетті.
Детальніше
24 квітня 2018 року у м. Києві  в ДП НДIБК пройшов науково-практичний семінар «Вогнестійкість будівельних конструкцій. Пожежна безпека об'єктів будівництва».
Детальніше
17 квітня 2018 року директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у Відкритій галузевій нараді «Безпечність будівель та споруд: проблеми застарілої нормативної бази та фальсифікату в будівництві», яка відбулась в місті Києві в приміщенні Klitschko Expo.
Детальніше
ДП НІДБК розробив першу редакцію проекту Зміни №1 ДБН В.1.1-12:2014 "Будівництво у сейсмічних районах України" та пояснювальну записку до неї для вивчення та надання пропозицій.


Детальніше
20 березня 2018 року директор ДП НДІБК Г.Фаренюк взяв участь у науково-практичній конференції «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення», яка проходила в рамках Міжнародної виставки InterBuildExpo.
Детальніше
Новина
2018-03-05
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» розробив першу редакцію проекту ДСТУ-Н Б В.2.6-ХХХ:201Х «Настанова щодо енергетичного маркування світлопрозорих огороджувальних конструкцій» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше

У розвиток положень Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» на замовлення Мінрегіону науковці відділу будівельної фізики та енергоефективності ДП НДІБК розробили проекти нормативно-правових актів

Детальніше
Новина
2018-01-10
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного інженера лабораторії технічної діагностики і неруйнівного контролю будівельних конструкцій, виробів та матеріалів
Детальніше
Новина
2017-12-28
Рішенням Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні  Державному підприємству «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» присвоєно звання «ЛІДЕР РОКУ - 2017».
Детальніше
Новина
2017-12-05
ДП НДІБК за результатами громадського обговорення розробив другу редакцію проекту ДБН В.2.1-10:201Х «Основи і фундаменти будівель та споруд. Основні положення», пояснювальну записку до нього та протокол погодження позицій.
Детальніше
Новина
2017-12-04
ДП НДІБК за результатами громадського обговорення розробив другу редакцію проекту ДБН В.2.6-33:201Х «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування та експлуатаційної придатності», пояснювальну записку до нього та протокол погодження позицій. Детальніше
30 листопада 2017 року о 14.30 в приміщенні ДП НДІБК (кімната 218 головного корпусу) відбудеться громадське обговорення другої редакції проекту ДБН В.2.1-10:201X «Основи і фундаменти будівель та споруд. Основні положення» та пояснювальної записки до нього, протоколу погодження позицій і порівняльної таблиці.
Детальніше
Новина
2017-11-21
ДП НДІБК розробив другу редакцію проекту ДБН В.2.1-10:201Х «Основи і фундаменти будівель та споруд. Основні положення», пояснювальну записку до нього, протокол погодження позицій і порівняльну таблицю проекту 
ДБН В.2.1-10:201Х.
Детальніше
30 листопада 2017 року о 14.30 в приміщенні ДП НДІБК (кімната 218 головного корпусу) відбудеться громадське обговорення другої редакції проекту ДБН В.2.6-33:201Х  «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування та експлуатаційної придатності» та пояснювальної записки до нього, протоколу погодження позицій і порівняльної таблиці.
Детальніше
Новина
2017-11-17
ДП НДІБК розробив другу редакцію проекту ДБН В.2.6-33:201Х «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування та експлуатаційної придатності», пояснювальну записку до нього, протокол погодження позицій і порівняльну таблицю.
Детальніше
8 листопада 2017 року у місті Києві в рамках VII  Спеціалізованої    виставки
«ЄвроБудЕкспо 2017» відбулася конференція «Публічний діалог влади, бізнесу та громадськості: «Енергоефективність та відновлювальна енергетика - запорука енергетичного  та економічного  розквіту  України».   
Детальніше
18-20 жовтня 2017 року Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» та Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка провели в місті Полтава Міжнародну науково-технічну конференцію «Науково-технічні проблеми сучасного залізобетону»
Детальніше
29 вересня 2017 р. директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк разом з консультантами проекту ЄБРР Крістофом Лугмейером та Клеменсом Лейтгобом провели експертний семінар «Презентація програмного забезпечення для проведення розрахунків енергетичної ефективності будівель та складання енергетичного сертифікату».
Детальніше
11-18 вересня 2017 року в Грузії, Тбілісі, директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології розрахунку і проектування об’єктів сейсмостійкого будівництва», яка проходить на базі Грузинського технічного Університету.
Детальніше
Новина
2017-07-17
ДП НДІБК розробив першу редакцію проекту  ДБН В.2.1-10-201X «Основи та фундаменти будівель та споруд. Основні положення»та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій.
Детальніше
21 липня 2017 року Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» планують провести в м. Одеса  експертний семінар на тему: «Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель».
Детальніше
02 червня 2017 року ДП НДІБК включено до Недержавного реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами, про що отримано Свідоцтво Торгово-Промислової палати України, яка є асоційованим членом Міжнародної Торгової палати. 
Детальніше
23 червня 2017 року Громадська рада при Мінрегіоні та ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» провели в м. Львів експертний семінар на тему: «Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель».
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ   EN 12090:201x (EN 12090:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення характеристик зсуву» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 12089:201x (EN 12089:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення характеристик згину» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 12088:201x (EN 12088:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення дифузійного вологопоглинання протягом тривалого часу» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 12085:201x (EN 12085:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення лінійних розмірів випробувальних зразків» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 1607:201x (EN 1607:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення границі міцності на розрив перпендикулярно до лицьових поверхонь» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 1606:201x (EN 1606:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення повзучості при стиску» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 1605:201x (EN 1605:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення деформації при заданих стискальному навантаженні і температурі» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ   EN 1604:201x (EN 1604:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення стабільності розмірів при заданих температурі і вологості» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 1603:201x (EN 1603:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення стабільності розмірів при постійних нормальних лабораторних умовах (температура 23 °С та відносна вологість 50 %)» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 1602:201x (EN 1602:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення уявної густини» та пояснювальну записку до нього. Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  EN 826:201x (EN 826:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення характеристик стиску» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ EN 825:201х (EN 825:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення площинності» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ  ЕN 824:201х (ЕN 824:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення.  Визначення прямокутності» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ EN 823:201Х (ЕN 823:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення товщини» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-19
ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» за участю ТОВ Науково-технічний центр «Будстандарт» розробили першу редакцію проекту ДСТУ ЕN 822:201х (EN 822:2013, IDT) «Вироби теплоізоляційні будівельного призначення. Визначення довжини і ширини» та пояснювальну записку до нього.
Детальніше
Новина
2017-06-15
ДП НДІБК розробив першу редакцію проекту  ДБН В.2.6-33:201Х «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування та експлуатаційної придатності» та пояснювальну записку до нього для вивчення та надання пропозицій.
Детальніше
Новина
2017-06-14
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного інженера лабораторії теорії сейсмостійкості та динамічних випробовувань Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»
Детальніше
12 червня 2017 року на базі Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» відбулося урочисте засідання, присвячене 20-й річниці Консорціуму «КСК».
Детальніше
1–2 червня 2017 р. в місті Одеса пройшов науково-практичний семінар із підвищення кваліфікації інженерів за спеціальністю: «Проектування та будівництво у сейсмічних районах та в складних інженерно-геологічних умовах України з урахуванням вимог ДБН В.1.1-12:2014 і Єврокоду 8 (EN1998-1)».
Детальніше
19 травня 2017 року директор Інституту Г.Фаренюк взяв участь в урочистостях у Солом’янській адміністрації з нагоди професійного свята – Дня науки. Нагороду вручали народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Детальніше
3-4 травня 2017 року в Берліні, Німеччина, директор ДП НДІБК Геннадій Григорович Фаренюк взяв участь у 34-му засіданні Технічної та 68-му засіданні Координаційної комісій Європейського союзу з технічних ухвалень в будівництві (UEAtc).
Детальніше
25 квітня на базі Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» відбулося чергове засідання Президії Будівельної палати України, на якому були обговорені підсумки роботи будівельного комплексу України у 2016 році та завдання Будівельної палати щодо його подальшого розвитку.
Детальніше
21 квітня 2017 року у Державному підприємстві «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» пройшов семінар на тему: «Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель».
Детальніше

Головна сторінка


Співпраця з громадськими організаціями