Науково-технічна діяльність

ДП НДІБК є базовою науково-дослідною організацією в будівельному комплексі України, що визначає науково-технічну політику в галузі конструкцій, будівель і споруд, геотехніки, сейсмостійкого будівництва, будівельної акустики і теплотехніки, безпеки експлуатації будівель та споруд, науково-технічного супроводу будівельних об'єктів та будівельної діяльності в атомній енергетиці, в т.ч. на об'єкті "Укриття" ЧАЕС, оцінки відповідності продукції та підтвердження її придатності у будівництві, методів та засобів дослідження будівельних конструкцій, виробів та матеріалів, а також розробки державних будівельних норм і стандартів.

Інститут як базова організація з науково-технічної діяльності у будівництві здійснює: науково-технічне, дослідне, нормативно-методичне та інформаційне забезпечення, включаючи науково-технічний супровід проектування, будівництва та експлуатації конструкцій будівельних об’єктів та інше.

Базові напрями складають основу науково-технічної діяльності інституту щодо реалізації державної політики в сфері будівництва.

Розвиток науково-технічної діяльності інституту визначений в Стратегічному плані розвитку Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» до 2025 року.

Членство в громадських організаціях