Про нас

ШАНОВНІ  ДРУЗІ!

Фаренюк Г.Г._фото на сайт.jpg

Нам – 75. Це роки славетної історії та багаторічного шляху невпинного розвитку і зростання Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».

Заснований у 1943 році Інститут витримав випробування часом та упродовж всієї історії продовжує символізувати поєднання кращих традицій та тримає високий рейтинг наукової установи.

Будівельну галузь важко уявити без унікальних науково-технічних розробок ДП НДІБК. Фахівці Інституту довели всій країні свою унікальність і працездатність, виконуючи роботи на об’єктах стратегічного значення.

Ми раді вітати Вас і бачити серед наших партнерів, колег, замовників науково-технічної продукції Інституту.

Як базова організація Мінрегіону, ДП НДІБК здійснює науково-технічне, дослідне, нормативно-методичне та інформаційне забезпечення проектування, будівництва та експлуатації об’єктів будівництва.

Сьогодні – це сучасна наукова установа, що комплексно, оперативно та на високому професійному рівні вирішує проблеми будівельної галузі з питань надійності, безпеки, функціональності та комфортної експлуатації об’єктів будівництва цивільного та промислового комплексу.

Ми досягли значних успіхів і нам є чим пишатися. Ми довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені перед нами завдання.

Інститут і надалі буде докладати всіх зусиль по реформуванню та удосконаленню законодавчої бази будівельної галузі, досягати нових вершин професіоналізму та утримувати провідні позиції у будівельній галузі України.

ДП НДІБК гарантує ділову надійність і якість виконаних науково-технічних робіт та фахове вирішення Ваших проблем.

Будуємо Україну разом!


З повагою  

Директор ДП НДІБК, 

доктор технічних наук  Г.Г. Фаренюк


Знайомтеся з нашими проектами 

і ставайте замовниками науково-технічної продукції Інституту.


ЮВІЛЕЙНИЙ БУКЛЕТ ДО 75-РІЧЧЯ ДП НДІБК 


obl bloknot.JPG

Співпраця з громадськими організаціями