Про нас

ШАНОВНІ  ДРУЗІ!

Г.Г. Фаренюк

Ми раді вітати і бачити Вас на нашому сайті в числі партнерів, колег, замовників науково-технічної продукції інституту.

Інститут є великим багатопрофільним науково-дослідним центром на Україні і утримує провідні позиції в будівельній науці протягом багатьох десятиліть.

Державне підприємство „ Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій” є лідером у галузі розроблення теорії та методів розрахунку залізобетонних конструкцій з різних видів бетону (більша частина з них була вироблена на експериментальній базі інституту), їх дослідження та впровадження у виробництво; у вирішенні питань будівництва в складних інженерно-геологічних і сейсмічних умовах.

70 лет институту

Інститут шанує традиції та унікальний досвід, що досягнуті за 70-річний період, а також пишається висококваліфікованими працівниками, які принесли славу і визнання інституту.

Колектив інституту успішно здолав складний перехідний час до нових економічних умов, зумів не тільки зберегти, а й зміцнити свій науково-технічний потенціал і висококваліфіковані кадри фахівців, розширив сферу свого науково-технічного впливу шляхом створення ряду наукових підрозділів на території України.

Ми всі з оптимізмом думаємо про майбутнє України, бачимо її політично стабільною, економічно розвинутою, демократичною державою Ми радо запрошуємо Вас до себе і гарантуємо ділову надійність і якість, повагу один до одного, успішне вирішення Ваших проблем.

З нагоди святкування 70 - річчя інституту наш колектив підготував ювілейний буклет. Перегортаючи сторінки буклету, Ви познайомитесь з історією Державного підприємства інституту, з його створенням, послугами , можливостями.

Знайомтеся  з нашими проектами і - ставайте нашим клієнтом.

З повагою, Директор ДП НДІБК 

доктор технічних наук  Г.Г. Фаренюк


Співпраця з громадськими організаціями