Економіка та ціноутворення в науково-технічній діяльності будівельної галузі

Економіка та ціноутворення в науково-технічній діяльності будівельної галузі - дослідження економічного ефекту науково-дослідних робіт, розробка нормативних та методичних документів з питань ціноутворення науково-технічної продукції у будівництвіСлюсаренко Юрій Степанович
Тел.:(044) 249-72-40
(050) 415-34-85 
заступник директора інституту з наукової роботи,
Факс:
(044) 249-89-09 
кандидат технічних наук
E-mail:


ekonom_1.jpgВважливим напрямком економічної діяльності галузевих наукових організацій є визначення об’єктивної ціни, витрат та прибутку від створення науково-технічної продукції. Від договірної ціни залежить обсяг попиту і пропозицій на наукові розробки та економічний стан господарській діяльності.

ДП НДІБК виконує роботи щодо обґрунтування договірної ціни, нормування праці, ефективного планування, оцінки і стимулювання виконавців робіт з метою підвищення науково-технічного рівня досліджень, скорочення термінів створення і впровадження нової техніки і технології.

Інститут розробляє систему нормативного забезпечення щодо визначення та обґрунтування вартості наукових та науково-технічних робіт.При формуванні цінової політики Інститут акцентує увагу на впровадженні оцінки економічної ефективності наукового продукту у порівнянні з кращими вітчизняними та зарубіжними зразками технічно розвинутих країн та вдосконаленні механізмів стимулювання науково-технічної діяльності.

Інститут брав провідну участь у реалізації ряду «пілотних проектів» в Одесі, Ялті, Іллічівську та ін., за результатами яких Замовники одержали фактичний економічний ефект понад як 1 млн. грн.
Економічна ефективність науково-технічних розробок має відображати інтереси економіки в цілому, в т.ч. організацій і підприємств, які беруть участь в реалізації інновацій.


Одним із джерел стимулювання розвитку наукової діяльності Інститут вважає комерціалізацію науки – одержання додаткового прибутку від економічної привабливості розробки, що було визначено в доповідях та заходах Мінрегіону України та отримало підтримку країн СНД 

Роботою щодо економіки та ціноутворення в науково-технічній діяльності будівельної галузі займається: 


Відділ економічних досліджень


<<Назад

Членство в громадських організаціях