Український осередок fib Young Members Group ДП НДІБК

        Президія fib (міжнародна федерація бетону https://fib-international.org) в 2016 році схвалила створення нового структурного підрозділу своєї організації, а саме міжнародної групи молодих учасників fib (International fib Young Members Group https://www.facebook.com/fibYMG/https://www.fib-international.org/commissions/ymg-young-members-group.html). Це група, яка в структурі fib находиться на рівні комітетів (Committee). У неї входять студенти, аспіранти, молоді вчені та інженери віком до 37 років. У структуру самої групи за аналогією з fib входять національні групи молодих учасників (National fib Young Members Group) – представники країн, в яких заснована і функціонує національна група – осередок молодих учасників.
         fib дотримується вектора, щоб молоді професіонали отримали можливість повністю брати участь в діях організації, переймати досвід і отримувати безцінні знання і поради. Всі члени президії переконані, що члени молодіжного осередку повинні брати участь в засіданнях основних комітетів (fib Committee) і робочих груп (Task Groups) і згодом повноцінно впливати на прийняття рішень і резолюцій в кожному з комітетів.
          Всі члени Президії fib покладають великі надії на роботу міжнародної групи в цілому і кожної з національних осередків, так як всі розуміють, що майбутнє і розвиток науки можливо тільки завдяки новим підходам, свіжим ідеям, новому баченню, новому поколінню.
          Створення таких осередків дає молодим вченим міцний фундамент, надійну інформаційна база та неоціненний життєвий і практичний досвід.
       Восени 2018 року в Україні, за підтримки ДП НДІБК, як національної групи Міжнародної Федерації Бетону (fib National Group), був сформований осередок молодих учасників fib (fib Young Members Group of Ukraine). Незважаючи на молодий вік, українська група намагається бути досить активною: вже були проведені декілька Скайп-конференцій, відбулася зустріч учасників групи у м. Києві.  Представники української ланки тісно взаємодіють з міжнародною групою – представляють Україну на міжнародних конференціях fib та ведуть активну роботу щодо розповсюдження інформації про діяльність цієї поважної установи. 
          25 травня у Кракові (Польща) відбулася 3-тя Міжнародна зустріч молодих вчених-членів  fib YMG International, в якій взяли учать і три представники  ланки молодих учасників fib з України. Це – перша участь молодих представників нашої країни у такій відповідальній події. На зустрічі були присутні представники Норвегії, Польщі, Англії, Малайзії, Угорщини, Італії, Росії, Португалії, Німеччини та Сербії. 

          На цій міжнародній зустрічі голова української молодіжної ланки  fib Владислав Шеховцов зробив доповідь про  діяльність fib Young Members Group of Ukraine  та розповів про плани на майбутнє. У доповіді він презентував присутнім проекти, що виконувалися національною молодіжною групою fib Україна. Масшаби науково-технічної діяльності вразили присутніх, особливо розповідь про створення Нового Безпечного Конфайнменту над 4-м енергоблоком ЧАЕС. Владислав Шеховцов був включений до відповідальних осіб міжнародної групи fib YMG щодо створення загальної бази студентських наукових робіт, що стосуються саме бетону та залізобетону. Також українська група молодих учених заручилася міжнародною підтримкою представників усіх країн, присутніх на зустрічі. Таке партнерство, дружба та взаємодія з міжнародною спільнотою молодих вчених підтверджує прагнення нашої країни до європейського рівня будівельної науки та плідного науково-технічного обміну. 

    18 червня 2020 року міжнародний  осередок молодих учасників fib YMG за участі українського осередку молодих учасників fib YMG  ДП НДІБК провели онлайн-вебінар для представників молодіжних осередків fib різних країн
  Тематика вебінару: «МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ ПРИ ПРОДАВЛЮВАННІ ШТАМПАМИ РІЗНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ».
      Мета – поширення знань та обмін досвідом між молодими науковцями, ученими  та студентами.
     На вебінарі були присутні 63 учасники із 16 країн світу. Вебінар відкрив  президент fib Тор Оле Олсен, Норвегія та Генеральний секретар Давід Фернандез-Ордонез, Іспанія.  Голова української молодіжної ланки  fib при ДП НДІБК Владислав Шеховцов виступив з доповіддю "Punching shear strength of reinforced concrete slabs by various geometry punches". Вебінар пройшов на високому рівні, був цікавим та насиченим.

17.06.2020_Вебінар_fib Young Members.JPG
 

Членство в громадських організаціях