ДП НДІБК "Підприємство року 2015"


Міжнародний економічний рейтинг "Ліга кращих" за даними статистичної звітності за 2015 рік визнав одним з кращих ДП НДІБК, та надав Статус-нагороду "Підприємство року 2015".

IMG_1871.jpg


Сертифікат підтвердження статусу (англійською мовою), підписаний незалежними аудиторами рейтингу – німецькою компанією ESR – та Міжнародної рейтингової асоціацією IRA Гонконг.IMG_1865.jpg


В результаті ранжування повного переліку підприємств України серед великих та середніх підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності ДП НДІБК отримав офіційний національний сертифікат «Лідер галузі 2015», у Національному бізнес-рейтингу, за основним видом діяльності КВЕД 72.19 «Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук».

IMG_1876.jpg


Особисту статус-нагороду «Керівник року 2015» отримав директор інституту Фаренюк Геннадій Григорович, як керівник ДП НДІБК який показав видатні результати, не дивлячись на важкі економічні умови.

IMG_1875.jpg


Високі нагороди отримав не тільки Інститут, а й відзначили професіоналізм його співробітників.

Сертифікат «Кращий фахівець 2015» отримали:

  • Бабік Костянтин Миколайович - завідувач лабораторії теорії сейсмостійкості та динамічних випробувань,
  • Фесенко Олег Анатолійович -старший науковий співробітник лабораторії досліджень вогнестійкості будівельних конструкцій,

  • Іщенко Юрій Іванович - завідувач лабораторії геотехнічних досліджень та захисту територій, будівель і споруд при нерівномірних деформаціях основи.

Вітаємо Директора інституту та співробітників за отримані відзнаки, бажаємо вдалого управління, нових досягнень та їх підтверджень на національному рівні.

Співпраця з громадськими організаціями