Науково-практична конференція «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення»

      IMG_1469 от.jpg
Конференція організована Будівельною палатою України за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та за участі Українського союзу Промисловців і Підприємців, Асоціації міст України та Національної спілки архітекторів.

     Основні напрями тематики конференції:
1. Аналіз проекту Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду».
2. Шляхи і засоби вирішення в Україні гострої соціально-економічної проблеми – модернізації житлового фонду.
3. Створення сприятливого інвестиційного клімату та роль органів місцевого самоврядування. Розробка відповідних програм.
4. Зарубіжний досвід модернізації будинків перших масових серій.

     З доповіддю «Технічні передумови та нормативно-законодавча  база  термомодернізації будівель масових серій» на конференції виступив директор ДП НДІБК, доктор технічних наук Г.Г.Фаренюк. 
     
     У конференції взяли участь керівники та представники будівельних компаній, інвестиційних та банківських установ, науково-дослідних та проектних інститутів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.
IMG_1462.JPG
IMG_1474.JPG

Учасники конференції ухвалили резолюцію, в якій наголошується, зокрема, що   соціальна важливість теми реконструкції застарілого житла з  часом тільки загострюється, а тому підлягає вирішенню на загальнодержавному рівні.
     
З текстом резолюції  можна ознайомитись тут: Резолюція 


Співпраця з громадськими організаціями