Форум «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ»

 Форум «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ» є комунікаційною платформою для діалогу у сфері енергоефективності між владою, бізнесом, міжнародними партнерами, експертним середовищем, місцевим самоврядуванням, громадськістю.


  Завдання Форуму – дати чіткі відповіді на питання щодо роботи Фонду енергоефективності, необхідної законодавчої бази, потенціалу впровадження, очікуваного ефекту, фінансових інструментів, продемонструвати технічні рішення щодо енергоефективних заходів у житловому секторі.

 

  Cтворення Фонду енергоефективності – крок до європейських стандартів у генеруванні, постачанні і споживанні енергії в Україні. Про це йшлося у вітальному слові Президента України Петра Порошенка учасникам Українського форуму. 

   У Форумі взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, міністри Уряду, народні депутати України, Голова групи підтримки України з Європейської комісії Пітер Вагнер, депутати міської ради, керівники ТОП-100 українських і міжнародних компаній у сфері енергоефективності, українські виробники енергоощадної продукції, іноземні інвестори, представники міжнародних фінансових корпорацій, а також посольств іноземних держав.

 

Програма Форуму

Відео

 

   Директор Інституту Геннадій Фаренюк виступив з доповіддю на панельній дискусії «Хто, як і чим утеплить ваші будинки? Чи готові українські виробники до приходу інвестицій на ринок енергоефективності?». В дискусії взяв участь Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

 NSV_6360.jpg   NSV_6293.jpg 

 NSV_6315.jpg   NSV_6338.jpg 

 Під час Форуму було організовано експозицію «Центр енергоефективності». 

Співпраця з громадськими організаціями