Обладнання та коротка характеристика продукції (послуги) НДІБК

Назва і коротка характеристик
продукції (послуги)
Прізвище і телефон
виконавця

Обладнання дає можливість здійснювати підйом будівельних об’єктів в автоматичному режимі, на основі введених в комп’ютер проектних даних висоти підйому окремих його точок.

Включення в управлінську схему підйому автоматичної вимірювально-інформаційної системи дозволяє в режимі реального часу здійснювати моніторинг за змінами планово-висотного положення й форми об’єкту та коригувати команди комп'ютера на включення – відключення гідроклапанів.

Обладнання електрогідравлічної системи складається з плоских домкратів вантажопідйомністю 200 тн і робочим ходом 44 мм; електрогідроклапанів, насосні станції продуктивністю 20 л/хв.; пульта управління; індуктивних датчиків переміщення, кренів та блоку збору інформації.

Пропонується обладнання або виконання робіт з усунення кренів.

Шокарев Віктор Семенович
канд. техн. наук, с.н.с.

v.shokarev@ndibk.gov.uaМелашенко Юрій Борисович 
канд. техн. наук
melashenko@ndibk.gov.ua

Автоматизована вимірювально-інформаційна система „Моніторинг”.

Розроблена вимірювально-інформаційна система (ВІС) на основі індуктивних перетворювачів з періодичним тимчасовим регламентом збору вимірів інформації про контрольовані базові фізичні величини з наступним зберіганням і обробкою на ЕОМ.

Параметри контролю в системі «фундамент - будова»:

  • напрямок та величина зміщення;
  • кут нахилу та відносні осідання;
  • величина розкриття тріщин.

ВІС представлена у варіантах: локальна, автоматична.

Перевагою системи є можливість за допомогою мобільного телефону програмування періоду, коли автоматизована система включається, опитує сенсори, встановлені на будівельних спорудах, і передає дані в центр обробки інформації у вигляді SMS повідомлень.

Тип обробки даних – середнє значення від дев‘яти вимірювань з нормуванням по зразковій індуктивності. За результатами моніторингу можна робити оцінку напружено-деформованої системи будівельних конструкцій будинків і споруджень із використанням програми «Ліра».

Технічні засоби автоматичної системи: 1 – сенсор крену; 2 – сенсор розкриття тріщин; 3 – вимірювач; 4 – блок збору та передачі інформації; 5 – лінія зв’язку

Технічні характеристики сенсорів: точність вимірів – 0,001мм; діапазон температур: - 300…+700; вага – 0,22… 0,6кг; габарити: діаметр 25; 76мм; довжина – 190; 246 мм; волого- та пилозахищені.

Система захищена патентами Україні і сертифікована.

 Шокарев Віктор Семенович
канд.техн. наук, с.н.с.
v.shokarev@ndibk.gov.ua


Мар'єнков Микола Григорович
доктор техн. наук, с.н.с.
n.maryenkov@ndibk.gov.ua


Калюх Юрій Іванович
доктор техн. наук, проф. 
y.kalyukh@ndibk.gov.uaВимірювально-інформаційна система „Моніторинг-Л” для забезпечення безаварійного будівництва та експлуатації будинків та споруд.

В фундаменти та інші залізобетонні конструкції встановлюються сенсори для моніторингу: деформацій бетону, зусиль в арматурі, напруження на контакті ґрунту з фундаментом та підпірними спорудами, напруження в масиві ґрунту, тиск рідини та газів.

Основні переваги системи: моніторинг з початку будівництва та на протязі 5 років після його закінчення в жорстких умовах експлуатації.

Мар'єнков Микола Григорович
доктор техн. наук, с.н.с. 

n.maryenkov@ndibk.gov.ua

Калюх Юрій Іванович

доктор техн. наук, проф. 
y.kalyukh@ndibk.gov.ua

Компенсатор телескопічний із захисним корпусом ТУ У73.1-024954-83-001-2007.

Призначення – компенсація деформацій надземних, підземних внутрішніх сталевих трубопроводів в складних гірсько – геологічних умовах.

Основні переваги – наявність захисного корпусу, що дає змогу встановлювати компенсатори на підземних трубопроводах безпосередньо в ґрунтовій засипці без спеціальних ніш чи колодязів, а також підвищена компенсуюча здатність (фото).

Компенсатор телескопічний із захисним корпусом

Шокарев Віктор Семенович
канд. техн. наук, с.н.с.

v.shokarev@ndibk.gov.ua

Виконання робіт з оцінки якості всіх видів паль, що знаходяться у ґрунті (суцільність і довжина стовбура, однорідність і міцність бетону) при облаштуваннях і обстеженнях фундаментів. 

Виконання робіт з оцінки якості всіх видів паль

Детальніше >>

Глуховський Віталій Павлович 
канд. техн. наук, c.н.c.


gluhovsky@ndibk.gov.ua

Членство в громадських організаціях