Зміна №1 у ДБН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України»

     Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій розробив нові Зміни у ДБН щодо будівництва у сейсмічних районах України, що підвищать безпеку будівель. Зміна №1 у ДБН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України» офіційно вступає в дію з 1 травня 2019 року.
     Ці зміни вводять удосконалене та розширене районування України за сейсмічними показниками, яке включає житлові і громадські будівлі від 73,5 метрів та всі об’єкти зі значним класом наслідків – великі стадіони, лікарні, ЖК, ТРЦ, школи та інші будівлі. Такі зміни сприятимуть підвищенню безпеки будівель та більш якісному їх проектуванню.
    Зокрема, для проектування житлових і громадських будівель заввишки від 73,5 м і вище та для всіх об’єктів будівництва із значним (СС3) класом наслідків, які не ідентифікуються як об’єкти підвищеної небезпеки, використовується карта 3СР-2004-В, що дозволить зменшити інтенсивність сейсмічного впливу на 1 бал.
   Також розширені умови використання сучасних матеріалів, зокрема, блоків із ніздрюватого бетону автоклавного твердіння, який відрізняється своїми теплоізоляційними властивостями та високою екологічністю.

Членство в громадських організаціях