Засідання круглого столу «Фортифікаційні споруди: стан, задачі удосконалення та шляхи їх вирішення»

     У роботі круглого столу взяли участь керівники та фахівці Академії будівництва України, відповідних структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, проектних та науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів, будівельної галузі України.
     Учасники круглого столу відзначили успіхи у сфері будівництва фортифікаційних, захисних і спеціальних будівель та споруд. Разом з тим, виявлено низку проблем, наявність яких стримує подальший розвиток будівництва загально-військових об'єктів, фортифікаційних і захисних будівель і споруд, об'єктів спеціального призначення для потреб Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, державних органів виконавчої влади тощо.
     Директор Державного підприємства  «Державний науково-дослідний інститут будівельних констукцій» Геннадій Григорович Фаренюк виступив на засіданні круглого столу з доповіддю на тему: «Стан нормативної бази будівництва в Україні та шляхи подальшого її розвитку».
     Підсумком засідання стало створення Проекту Програми визначення завдань стосовно організації проектування, будівництва об'єктів військового, фортифікаційного та спеціального призначення, формування нормативної бази, підготовки спеціалістів відповідного профілю. Членство в громадських організаціях