Обстеження теплоізолюючої оболонки будинків. Рекомендації зі зниження тепловтрат

Обстеження теплоізолюючої оболонки будинків.

Рекомендації зі зниження тепловтрат

obstegennya_budinku.jpg
В нинішніх умовах, енергетичної кризи в Україні, для багатьох стає актуальним питання зниження витрат, як на опалення свого житла в зимовий період, так і на його кондиціонування в літній період. Для грамотного вирішення даної проблеми необхідно проводити комплексні обстеження теплоізолюючої оболонки будівлі для визначення місць найбільших тепловтрат і шляхів їх скорочення. Дана робота повинна включати ознайомлення з проектною документацією на будівельний об'єкт, проведення розрахункової оцінки тепловтрат і, при необхідності, проведення інструментальних досліджень теплоізоляційних показників огороджень. 
obstegennya_budinku_1.jpgПри цьому, інструментальні обстеження повинні включати отримання, як якісних показників шляхом пірометричної або тепловізійної зйомки, так і кількісних характеристик теплоізоляції огороджень шляхом контактних вимірювань. За результатами проведених обстежень визначаються місця найбільших тепловтрат і розробляються рекомендації щодо їх зниження.

Додатково обстеження можуть включати визначення джерел найбільших тепловтрат через місця підвищеної повітропроникності в огорожах. Ці обстеження проводяться шляхом створення надлишкового тиску або розрядження у випробуваному приміщенні і візуальному визначенні місць підвищеної фільтрації повітря через огорожу.

obstegennya_budinku_2.jpgobstegennya_budinku_3.jpg
Іншою, не менш важливою, причиною необхідності проведення обстежень теплоізолюючої оболонки будівлі, є наявність теплових відмов в тепловологісному стані огороджувальних конструкцій і приміщеннях.
obstegennya_budinku_4.jpgobstegennya_budinku_5.jpg
obstegennya_budinku_6.jpg

Це, в більшості випадків, супроводжується появою конденсату, паморозі, цвілі на внутрішній поверхні огороджень, підвищенням вологості повітря приміщень, відчуттям теплового дискомфорту поблизу огорож. Для вирішення цих проблем також необхідне проведення обстежень, які і дозволять визначити причину того, що відбувається і допоможуть знайти шляхи її усунення.

Обстеження проводяться відповідно до державних стандартів на методи натурних випробувань. У нас є в наявність необхідна інструментальна база для проведення обстежень, а також висококваліфікований персонал, здатний на належному рівні обробити, інтерпретувати і оцінити отримані результати обстежень, а також видати необхідні рекомендації.


<<Назад

Членство в громадських організаціях