Міжнародний конгрес fib 2022 в Осло

 
fib.JPG
      

       Міжнародна організація з конструкційного бетону fib запрошує своїх членів, серед яких є ДП НДІБК,  до «Європейської зеленої столиці» Осло, Норвегія, на 6-й Міжнародний конгрес, що відбудеться 12 червня - 16 червня 2022 року.

Конгрес обумовлений потребою в інноваціях для досягнення амбітних глобальних цілей стійкого суспільства, таких, як енергозбереження, зменшення викидів CO2 та ефективне використання ресурсів, ефективне будівництво та більш високі показники ефективності при зниженні вартості, а також інші складові стійкого розвитку. Зв’язки у  будівельному  бізнесі потрібні для пошуку найкращих рішень, і конгрес - це чудовий форум у цьому відношенні, це можливість обміну знаннями та вивчення найкращих рішень для  бетонного будівельного бізнесу.
Перший конгрес fib відбувся в Осаці в 2002 році, і з тих пір він проводиться кожні чотири роки, а зараз вшосте відбудеться в Осло, Норвегія, в червні 2022 року.
Щоб підкреслити важливість інновацій, буде організований конкурс в рамках конгресу 2022 року з метою виділення найкращих інноваційних рішень у кількох категоріях.
На конгресі будуть представлені захоплюючі презентації, конкурс інновацій та, звичайно, приваблива соціальна програма з норвезьким колоритом. Конгрес спільно організовує Норвезька група fib, представлена Норвезькою бетонною асоціацією та Норвезьким товариством вищих технічних та наукових фахівців.

Захід відбудеться у готелі Clarion Hotel The Hub, Осло. 
Для отримання додаткової інформації відвідайте  офіційний сайт.


Організаційний  комітет:
Тор Арне Мартіус-Хаммер (голова), SINTEF
Хенні Кетрін Брааруд, Норвезька бетонна асоціація
Тригве Ісаксен, Norconsult AS
Ян Е. Хелле, Фабеко
Андреас Сястад, Вейдекке А.С.
Джон-Лео К. Свендсен, д-р техн. Олав Ольсен А.С.

Членство в громадських організаціях