Видання, що пропонуються для продажу

Титулка книги Бамбури_0001.jpg
У посібнику наведено методи розрахунку  за двома групами граничних станів на всі види навантажень і впливів та конструювання елементів і конструкцій зі звичайного і попередньо напруженого залізобетону. Для зазначених розрахунків запропоновано  раціональні алгоритми  виконання операцій. Наведено приклади виконання розрахунків  і конструювання різних типів конструкцій, графіки, таблиці та інші матеріали, що полегшують роботу проектувальника.

Посібник розроблений з урахуванням вимог чинних державних будівельних норм.

Для інженерно-технічних фахівців, співробітників проектних і будівельних організацій, аспірантів та студентів.


                                         Детальніше>>>

Практичний посібник_Розрахунок ЗБ конструкцій на вогнестійкість.jpg
У посібнику розглянуті проблеми забезпечення вогнестійкості залізобетонних конструкцій. Наведено властивості бетону і арматури за підвищених температур. Представлені табличні дані для визначення вогнестійкості окремих конструкцій, таких як балки, колони, стіни, плити тощо. Викладені загальні положення методів розрахунку залізобетонних конструкцій на вогнестійкість.Розроблені приклади розрахунку окремих залізобетонних конструкцій на вогнестійкість.

Посібник призначений для наукових та інженерно-технічних працівників, а також для студентів, аспірантів і викладачів будівельних спеціальностей.


Детальніше>>> posibnik_se-mika.jpg
Ця публікація містить викладення основних принципів та правил застосування Єврокодів, які стосуються проектування найбільш поширених типів будівель у сейсмічних районах. Використання Єврокодів на території України у відповідності з постановою Кабінету міністрів України №547 від 23 травня 2011 року при проектуванні будівельних конструкцій обмежене I-IV категорій складності об'єкту.

Публікація охоплює частини ДСТУ-Н Б EN 1990 Єврокод: Основи проектування конструкцій, ДСТУ-Н Б EN 1991, Єврокод 1: Впливу на конструкції та ДСТУ-Н Б EN 1998-1 Єврокод 8: Проектування сейсмостістійких конструкцій: Частина 1. «Загальні правила, сейсмічні дії, правила щодо споруд».Детальніше>>> 
Немчинов.jpg
В монографії висвітлюються питання проектування висотних будівель і споруд, що будуються в сейсмічних районах. Зроблений аналіз досвіду розробок нормативних вимог для проектування і будівництва сейсмостійких висотних будівель в країнах, схильних до впливу інтенсивних сейсмічних коливань (США, Канади, Японії, Чілі, Європи, ОАЕ та інші).

Викладені правила проектування сейсмостійких будівель у відповідності до рекомендацій ЄВРОКОДУ 8 і вимогами державних норм України – ДБН В.1.1-12:2014 «будівництво в сейсмічних районах України».
Детальніше>>>Інформаційно-нормативні розробки, які розповсюджує ДП НДІБК

Автор та назваРік виданняВартість
Журнал «Наука та будівництво» №42019350 грн.
Журнал «Наука та будівництво» №32019350 грн.
Журнал «Наука та будівництво» №22019350 грн.
Журнал «Наука та будівництво» №12019350 грн.
А.М. Бамбура, І.Р. Сазонова, О.В. Дорогова, О.В. Войцехівський «Проектування залізобетонних конструкцій» Посібник2018200 грн.
Журнал «Наука та будівництво» №42018250 грн.
"Розрахунок залізобетонних конструкцій на вогнестійкість відповідно до Єврокоду 2" Практичний посібник2016200 грн.
Збірник «Будівельні конструкції» № 82 «Будівництво в сейсмічних районах України» 2015147 грн.
Ю.І. Немчинов «Проектування сейсмостійких конструкцій відповідно до Єврокоду 8» Практичний посібник  2015250 грн.
Монография  “ Сейсмостойкость высотных зданий и сооружений” Немчинов Ю.И. 2015 350 грн.

вул. Преображенська, 5/2,
Київ – 37, 03037

(044) 249-37-07 
Назаренко Олена Вікторівна
library@ndibk.gov.ua

(044) 249-37-53
Кіцюк Наталія Валеріївна
n.kitsiuk@ndibk.gov.ua

(044) 248-89-09
n.kitsiuk@ndibk.gov.ua

Також можете залишити Ваше повідомлення,
заповнивши нижче приведену форму зворотнього зв'язку.

Членство в громадських організаціях